Princess Hakkında

Princess Güzellik Salonu Hakkında

Daha ileriye, daha iyiye müşteri memnuniyetini esas alarak; Kalite sürdürülebilirliği için sürekli gelişmek ve yenilikçi bir vizyona sahip olmak en temel prensibimizdir.

Türkiye’de Güzellik ve Bakım sektörünün en özenli kuruluşlarından olan Princess Güzellik ve Bakım Salonu, İstanbul’da 2015 yılında Uzman Hamdiye Yeğin tarafından kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

Hamdiye YEĞİN Kimdir?
2010 yılı itibarı ile güzellik ve bakım uzmanlığına adım atmıştır. İlk olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan kariyer eğitim kurumlarından bilgi ve donanımını perçinleyerek dalında uzmanlaşmıştır. İlerlemenin en temel yapı taşının her an eğitimden geçtiğine inanarak yurt içi ve yurt dışı seminer ve workshoplara katılarak kendisini ve kurumunu insan hayatına daha faydalı olabilmek adına sürekli gelişim sağlamaktadır. Eğitimini Muhsin Ertuğrul Meslek Eğitim Okulu’nda dereceyle tamamlamıştır.

Vizyonumuz & Misyonumuz
Türkiye’nin en değerli, en güvenli ve en çok tercih edilen güzellik ve bakım salonu olmak. Topluma ve insan sağlığına faydalı, yenilikçi ve etkili hizmetleri en sağlıklı şekilde sunmak.